On-line věštírna budoucnosti

Rytíř pohárů - Rytíř Pohárů má velká křídla, jež ho na jeho mocném bílém koni vynášejí vzhůru. Je oblečen do zeleného brnění; ve vztyčené ruce drží zlatý pohár s rakem. Vodní znamení Raka může poukazovat na rodinné vztahy.

Bližší objasnění otázky nebo citového stavu - Soustřeďte se na otázku, respektive citový stav a zamíchejte karty. Rozdělte je na dvě hromádky. Levá hromádka zastupuje vaši pasivní, přijímající stránku, pravá aktivní, projevující se navenek.

XII. Viselec - Viselec je přibit hlavou dolů, v poloze, ve které je zcela zlo­ mena jakákoliv osobní vůle. Situace je strnulá: neexistuje žádný prostor pro pohyb či hru. Jakýkoliv únik se stal nemožný.

Dvojka holí - nadvláda - Planeta Mars, nositel dynamické aktivní síly, je ve svém vlastním znamení Skopce představujícím průkopníka, který nepřestává hledat stále nové cesty a postupy. Nutkání vpřed nachází nové směry. Hole jsou znázorněny jako dvě překřížené dordže, tibetské symboly vládce hromu.

Dvanáctý dům

Dvanáctý dům odpovídá znamení Ryb. Stejně jako šestý a devátý dům přináší i tento dům touhu po jednotě s vyšší realitou, avšak zde je tento impuls podstatně tajuplnější. V tomto domě se jedná o duševní činnost a sebeobětování. Přes svou ušlechtilou snahu, praví se o tomto domě, že je dezorganizovaný a samotářský. Zde se ukončuje koloběh od zno-vunarození v prvním domě a v souladu s tím ztělesňuje všechny znaky, které jsme nalezli u předcházejících jedenácti domů, včetně omylů, kterých jsme se tam dopustili. Tento dum ovládá uzavřenost a soukromí - vězení, nemocnice, kláštery, sny, bezděčnost. Ovládá kromě toho i skryté problémv a tajné nepřátele.