On-line věštírna budoucnosti

K čemu nám slouží Tarot? - Tarot nám pomáhá zkoumat a poznávat sebe sama.Tarot může být na naší cestě sebepoznání a hledání zapomenutého poslání cenným přínosem. Životní pomoc kontaktem s vnitřním vedením Nikdy neodpovídají karty samy, ale vnitřní instance moudrosti a vedení, na kterou se naladíme.

Trojka disků - dílo - Tato karta indikuje plné pracovní nasazení vaší energie ve všech záležitostech, které se cítíte povinni vyřešit. Jste ochotni podstoupit i obtížné úkoly: pocit povinnosti přichází zevnitř. Je třeba celé vaší bytosti, plné nasazení veškeré vaší energie.

Šestka pohárů - rozkoš - Strach ze zklamání (Pětka Pohárů) je překonán. Tělo a duše byly očištěny a jsou připraveny na radostné setkání s milovanou bytostí. Lotosové květy se otvírají a září mocnou žlutooranžovou barvou probuzené vitality.

Čtyřka disků - moc - Čtyři disky jsou uspořádány do čtverce jako čtyři rohové věže pevnosti. Každá z nich nese znamení alchymického elementu. Tato formace symbolizuje bezpečí a sílu na všech úrovních bytí.

Panna

PannaPanna je proměnlivé, zemské znamení, v pořadí šesté. Jejím vládcem je planeta Merkur. Symbolem Panny je Panna Marie, čistá, ale zároveň silná, životadárná a mocná.

Jejich život je o sloužení a obětování se, jsou velmi zvídaví. Stojí pevně na zemi a na svět se dívají spíše rozumem než svými city, jako je tomu u například u Ryb.

Merkur jim dává schopnost jasně a rychle analyzovat. Ve společnosti se neodvažují dávat najevo své opravdové city.

Panna je jedno z nejproduktivnějších a nejpraktičtějších znamení. Je pracovitá a soběstačná, mnohdy velmi čistotná a pořádkumilovná. Obětuje i své vlastní zájmy, jen aby splnila svěřené úkoly. Jsou v nebezpečí, že budou zneužíváni jinými, kteří jsou sami líní.

Panna se zajímajá o praktické a logicky zhodnotitelné informace, po kterých neúnavně pátrá, dokud neví vše, co potřebuje. Při tom dokáže pracovat pozoruhodně systematicky a počínat si velmi obratně. Panny někdy ale zachází příliš do detailů a uniká jim skutečná podstata věci.

Jsou to hrozní putničkáři na pořádek a své pohodlí. Ve své snaze o dokonalost může mít Panna problém s přijetím sama sebe.

Jsou úspěšní na místech, kde je potřeba rychlého a správného úsudku, zvláště v obchodní sféře. Mohou být dobří i jako redaktoři, právníci, učitelé nebo architekti. Překážkou může být uzavřenost a stydlivost.

Panna má náročnou, věčně nespokojenu povahu. Nikdy si neodpustí rýpnutí do druhých, ale na druhou stranu je tolerantní a dokáže člověka náležitě ocenit. Partnerské soužití s tímto znamením může být někdy poměrně náročné. Partner musí snášet všechny výtky, kritiku a rýpání, často právě kvůli detailům a pořádku. Nejlépe si rozumí s jinou Pannou, kdy vznikne tolerantní a harmonický vztah. Vhodný je také Rak, Kozorh, Ryba nebo Býk.

Silné stránky Panny

  • Panna nám dodává jemné způsoby, spolehlivost, důslednost, systematičnost, praktičnost, metodická mysl.

Slabé stránky Panny

  • Pana naopak dokáže poučovat, kritizování okolí, být spořivá, urážlivá a bojácná.
Období 22. 8 - 21. 9
Vládce znamení Merkur
Modalita Pohyblivá
Element Země
Příslušnost k domu 6. dům
Štítky: