On-line věštírna budoucnosti

Trojka disků - dílo - Tato karta indikuje plné pracovní nasazení vaší energie ve všech záležitostech, které se cítíte povinni vyřešit. Jste ochotni podstoupit i obtížné úkoly: pocit povinnosti přichází zevnitř. Je třeba celé vaší bytosti, plné nasazení veškeré vaší energie.

Princ mečů - Princ Mečů je oblečen do přiléhavého zeleného brnění. Je mistrem tvůrčích myšlenek, idejí a plánů. Předpokladem tvořivého myšlení je neomezená svoboda.

Pětka mečů - porážka - Pět mečů je uspořádáno v pentagramu stojícím na špici. Rovnováha je ztracena. Pentagram je orámován kapkami krve.

II. Velekněžka - Velekněžka je zpodobněna jako bohyně Měsíce Isis. Je obklo­ pena jemnou sítí světelných paprsků, vyjadřujících její duchovní přirozenost. Její podstatou je neomezená nezávislost.

Štír

rak.jpgKomplikovanější Štir je ohnivé znamení s pevnou kvalitou. Má dvě vládnoucí planety, Mars a Pluto. Je to v pořadí osmé znamení zvěrokruhu začínající podzimem, který mu dodává melancholickou náladu.

Štír je znamení, které je nejvíce zahleděné samo do sebe. Štír má zbraň, jedový trn, který dokáže obratně používat, když ho někdo ruší z jeho klidu.

Lidé narození ve Štíru mají tajnůstkářskou povahu a moc toho nenamluví, jsou spíše tiší. Události sledují ze svého úkrytu a drží se stranou, ale nic jim neunikne. Za svými cíly jdou agresivně, nesmlouvavě a obvykle se jim daří. Když se pro něco nadchnou, se smrtelnou vážností, někdy až vášnivě věc sledují.

Své problémy řeší rázně, vždy se o sto procent otočí a spálí za sebou mosty.

Dokáží se rychle regenerovat a mají velmi silnou vůli. Pokud se cítí být ohrožen, použije svou zbraň, štípe a chová se agresivně. Představuje tajemno, sexuální energii, moc a technické nadání. Vše dokáže dělat s obrovským zaujetím, ale nemá velký smysl pro humor. Dokáže se vášnivě zamilovat i hluboce nenávidět, neodpouští a své rány si nese až za hrob. Hodiny a hodiny dokáže kout plán odvety. Jejich největší noční můrou jsou změny, které k smrti nesnáší.

Jsou chladní a trpěliví. Zajímají se obvykle o vše, co je záhadné, tmavé a skryté. Stávají se z nich často psychologové, terapeuti, archeologové, historikové, léčitelé, horníci, speleologové, astronomové, astrologové, detektivové, nebo se obracejí k tajuplným náboženským kultům.

Štír do partnerského vztahu přinese zdravou energii a sílu. Vhodným partnerem mohou být ryby nebo býci, ale také Panny a Lvi.

Silné stránky Štíra

  • Štír dodává smysl pro soucit, silnou vůli, vytrvalost, trpělivost, odvahu, schopnost regenerace, věrnost, houževnatost.

Slabé stránky Štíra

  • Štír v nás také podpruje přetvářku, nedůvěřivost, bezohlednost, přílišné zkoumání sama sebe, sebezničující tendence, žárlivost, fanatismus, negativismus, tajnůstkářství, pomstychtivost.
Období 23. 10. - 21. 11.
Vládce znamení Pluto
Modalita Pevná
Element Oheň
Příslušnost k domu 8. dům