On-line věštírna budoucnosti

K čemu nám slouží Tarot? - Tarot nám pomáhá zkoumat a poznávat sebe sama.Tarot může být na naší cestě sebepoznání a hledání zapomenutého poslání cenným přínosem. Životní pomoc kontaktem s vnitřním vedením Nikdy neodpovídají karty samy, ale vnitřní instance moudrosti a vedení, na kterou se naladíme.

Šestka holí - vítězství - Když jsme dost dlouho hledali (Pětka Holí) a když jsme vynaložili maximální možné úsilí, přichází náhlý průlom a nečekané vítězství je naše. Jsme naplněni vznešeným pocitem síly, který nám dopomáhá k vítězství na všech žádoucích úrovních. Šest holí síly je harmonicky uspořádáno a ve svém působení se doplňuje.

Dvojka pohárů - láska - Máte-li rádi sami sebe, jste přitažliví i pro druhé. Vaše vnímavost k sobě samým vás připravuje na to, abyste se dokázali plně dát někomu druhému. Hluboká emocionální výměna, dávání a přijímání přetékající lásky je možné.

XIX. Slunce - Slunce září jako centrum uprostřed dvanácti hvězdných znamení a všechno proniká svým světlem. Z jeho nejhlubšího nitra rozkvétá růže poznání. Její světlo je esencí jasnosti a nejvyššího vědomí.

Štír

rak.jpgKomplikovanější Štir je ohnivé znamení s pevnou kvalitou. Má dvě vládnoucí planety, Mars a Pluto. Je to v pořadí osmé znamení zvěrokruhu začínající podzimem, který mu dodává melancholickou náladu.

Štír je znamení, které je nejvíce zahleděné samo do sebe. Štír má zbraň, jedový trn, který dokáže obratně používat, když ho někdo ruší z jeho klidu.

Lidé narození ve Štíru mají tajnůstkářskou povahu a moc toho nenamluví, jsou spíše tiší. Události sledují ze svého úkrytu a drží se stranou, ale nic jim neunikne. Za svými cíly jdou agresivně, nesmlouvavě a obvykle se jim daří. Když se pro něco nadchnou, se smrtelnou vážností, někdy až vášnivě věc sledují.

Své problémy řeší rázně, vždy se o sto procent otočí a spálí za sebou mosty.

Dokáží se rychle regenerovat a mají velmi silnou vůli. Pokud se cítí být ohrožen, použije svou zbraň, štípe a chová se agresivně. Představuje tajemno, sexuální energii, moc a technické nadání. Vše dokáže dělat s obrovským zaujetím, ale nemá velký smysl pro humor. Dokáže se vášnivě zamilovat i hluboce nenávidět, neodpouští a své rány si nese až za hrob. Hodiny a hodiny dokáže kout plán odvety. Jejich největší noční můrou jsou změny, které k smrti nesnáší.

Jsou chladní a trpěliví. Zajímají se obvykle o vše, co je záhadné, tmavé a skryté. Stávají se z nich často psychologové, terapeuti, archeologové, historikové, léčitelé, horníci, speleologové, astronomové, astrologové, detektivové, nebo se obracejí k tajuplným náboženským kultům.

Štír do partnerského vztahu přinese zdravou energii a sílu. Vhodným partnerem mohou být ryby nebo býci, ale také Panny a Lvi.

Silné stránky Štíra

  • Štír dodává smysl pro soucit, silnou vůli, vytrvalost, trpělivost, odvahu, schopnost regenerace, věrnost, houževnatost.

Slabé stránky Štíra

  • Štír v nás také podpruje přetvářku, nedůvěřivost, bezohlednost, přílišné zkoumání sama sebe, sebezničující tendence, žárlivost, fanatismus, negativismus, tajnůstkářství, pomstychtivost.
Období 23. 10. - 21. 11.
Vládce znamení Pluto
Modalita Pevná
Element Oheň
Příslušnost k domu 8. dům