On-line věštírna budoucnosti

Sedmička holí - odvaha - Mužská, válečná síla Marsu má ve spojení s odvahou Lva neuvěřitelnou sílu a účinnost. Boj bude veden neohroženě. Fialová barva v pozadí je barvou válečníka, který se bez váhání pouští do boje a kterého uspokojí pouze jednoznačné vítězství.

Bližší objasnění otázky nebo citového stavu - Soustřeďte se na otázku, respektive citový stav a zamíchejte karty. Rozdělte je na dvě hromádky. Levá hromádka zastupuje vaši pasivní, přijímající stránku, pravá aktivní, projevující se navenek.

XIV. Umění - Alchymcké spojení Ohně a Vody, zobrazené u Blázna ještě nad jeho hlavou, se přesunulo do středu obrazu. Celá karta je charakterizována symboly integrace, sjednocení protikladů. Spojení ohně a vody, světlého a tmavého, mužského a ženského, smrti a znovuzrození, je vnitřní proces.

Černý mág - Otázka: V čem mohou spočívat tvé (podvědomé) sobecké motivy? Doporučení: Umíněné a sobecké zájmy a způsoby je možno kdykoli rozpoznat a upustit od nich. Rozhodni se pro upřímnost a rozvíjej v sobě schopnost zkoumavého nahlížení do nitra. Když se ti hned nepodaří poznat důvody, které tě přivedly do rezonance s touto kartou, je dobré malé oddálení tvých současných záměrů.

Vodnář

vodnar.jpgVodnář je předposlední znamení zvěrokruhu. Je pevné, vzdušné pod vládu dvou neslučitelných planet, Saturna a Urana.

Jedna z vládnucích planet, Saturn, usiluje o pořádek, přesnost a dodržování zavedených pravidel, zatímco Uran boří všechny řády a jakýkoliv druh pořádku, inovuje.

Vodnář je společenské znamení, představuje novátorství a pokrok, přatelství. Jsou inteligentní a vynalézaví.

Jeho symbol je nosič vody, který vylévá vodu ze široké nádoby. Stejně tak mají Vodnáři schopnost šířit myšlenky a dělit se o své nápady, někdy se snaží vnucovat své neobvykle názory ostatním dokonce i proti jejich vůli.

Za každou cenu chtějí být moderní, originální a odlišní. Občas jsou ale upjatí a volají po osobní svobodě.

K jejich úspěchu přispívá sebejistota a velká sebedůvěra. Největší slabinou Vodnářů je lenost, do které když upadnou, nepohnou se dlouho z místa.

Uplatnění nalézají například v obchodní sféře. Jsou i dobří právníci nebo politici, vynálezci či průkopníci.

Vodnář ovládá kotníky, holeně a také lymfatický systém.

K Vodnářům se dobře hodí snad všechna znamení zvěrokruhu. Lev, Váhy a Blíženci je nejlepší volba.

Jako partneři jsou občas nezvládnutelní, ale na druhou stranu praktičtí se schopností ocenit druhého.

Dobré vlastnosti Vodnáře

  • Vodnář pomáhá otevřenosti, vynalézavosti, má dobrou intuici, svobodomyslnost, skvělé mentální schopnosti, originalita, tolerance, nezávislost.

Špatné vlastnosti Vodnáře

  • Těžká schopnost přizpůsobení se, moralizování, pokrytectví, bezcitnost, nevyzpytatelnost, výstřednost a nezodpovědnost.
Období 21. 1. - 18. 2.
Vládce znamení Uran
Modalita Pohyblivá
Element Vzduch
Příslušnost k domu 11. dům
Štítky: