On-line věštírna budoucnosti

Rytíř holí - Rytíř Holí ztělesňuje mistrovství růstu a vnitřního vývoje. V levé ruce drží planoucí pochodeň (srov. Eso Holí), kterou spaluje všechnu negativitu, jež mu stojí v cestě.

Trojka mečů - žal - Centrální meč jasnosti je omezován dvěmi malými meči. Ty jsou zakřivené, vyvedené z harmonie. Růže je zraněná a ztrácí své okvětní lístky.

X. Štěstí - Uprostřed víření energií a blesků se točí Kolo štěstí o deseti paprscích, symbol úplnosti, která je v neustálém pohybu, a přece ve svém celku neměnná. Tri figury, sfinga, opice a krokodýl, představují tři egyptská božstva. Sfinga spojuje čtyři magické ctnosti: vědění, vůli, odvahu a mlčení.

Rytíř mečů - Rytíř Mečů v zlatozeleném brnění se v nejvyšším trysku, jež ztělesňuje jeho cílevědomě zaměřenou mentální aktivitu, žene ovzduším. Ví, čeho chce dosáhnout a nezastaví se, dokud svého cíle nedosáhne. Jeho schopnost koncentrace je pozoruhodná.

Vodnář

vodnar.jpgVodnář je předposlední znamení zvěrokruhu. Je pevné, vzdušné pod vládu dvou neslučitelných planet, Saturna a Urana.

Jedna z vládnucích planet, Saturn, usiluje o pořádek, přesnost a dodržování zavedených pravidel, zatímco Uran boří všechny řády a jakýkoliv druh pořádku, inovuje.

Vodnář je společenské znamení, představuje novátorství a pokrok, přatelství. Jsou inteligentní a vynalézaví.

Jeho symbol je nosič vody, který vylévá vodu ze široké nádoby. Stejně tak mají Vodnáři schopnost šířit myšlenky a dělit se o své nápady, někdy se snaží vnucovat své neobvykle názory ostatním dokonce i proti jejich vůli.

Za každou cenu chtějí být moderní, originální a odlišní. Občas jsou ale upjatí a volají po osobní svobodě.

K jejich úspěchu přispívá sebejistota a velká sebedůvěra. Největší slabinou Vodnářů je lenost, do které když upadnou, nepohnou se dlouho z místa.

Uplatnění nalézají například v obchodní sféře. Jsou i dobří právníci nebo politici, vynálezci či průkopníci.

Vodnář ovládá kotníky, holeně a také lymfatický systém.

K Vodnářům se dobře hodí snad všechna znamení zvěrokruhu. Lev, Váhy a Blíženci je nejlepší volba.

Jako partneři jsou občas nezvládnutelní, ale na druhou stranu praktičtí se schopností ocenit druhého.

Dobré vlastnosti Vodnáře

  • Vodnář pomáhá otevřenosti, vynalézavosti, má dobrou intuici, svobodomyslnost, skvělé mentální schopnosti, originalita, tolerance, nezávislost.

Špatné vlastnosti Vodnáře

  • Těžká schopnost přizpůsobení se, moralizování, pokrytectví, bezcitnost, nevyzpytatelnost, výstřednost a nezodpovědnost.
Období 21. 1. - 18. 2.
Vládce znamení Uran
Modalita Pohyblivá
Element Vzduch
Příslušnost k domu 11. dům
Štítky: