On-line věštírna budoucnosti

Princ holí - Princ sedí s otevřenou náručí na svém ohnivém voze, jenž se značnou rychlostí pohybuje vpřed. Skvrny v pozadí ukazují na temnotu, kterou nechává za sebou. Celý postoj vozataje vyjadřuje jistotu, otevřenost a svobodu.

Princ mečů - Princ Mečů je oblečen do přiléhavého zeleného brnění. Je mistrem tvůrčích myšlenek, idejí a plánů. Předpokladem tvořivého myšlení je neomezená svoboda.

Dvojka disků - změna - Velký had, symbol obnovení, je znázorněn ve tvaru osmičky, nekonečna. To poukazuje na neustálé změny. Had se proplétá kolem dvou disků, nesoucích jin-jang, symbol rovnováhy a harmonie.

Tarot a rozhodování - Jsou-li karty opakovaně zneužívány, tj. důležitá poselství opakovaně přehlížena, brzy ztratí svou sílu a přestanou poskytovat jasné odpovědi.Rozhodujete-li se mezi několika alternativami, udělejte si především jasno, o jaké alternativy jde a jaké jsou možné následky.

Astrologické domy v horoskopu

Kruhový diagram horoskopu je rozdělen na 12 různých nebo stejných úseků, tzv. domů. Ve většině výpočtů začíná první dům ascendentem. Domy se vztahují k otáčení Země kolem své osy, pro jejich výpočet je tedy důležité (a nezbytné) znát co nejpřesnější čas narození. Pro výpočet astrologických domů známe několik různých technik. Nejpoužívanější je systém Koch, Placidus nebo Campanus.