On-line věštírna budoucnosti

Rytíř holí - Rytíř Holí ztělesňuje mistrovství růstu a vnitřního vývoje. V levé ruce drží planoucí pochodeň (srov. Eso Holí), kterou spaluje všechnu negativitu, jež mu stojí v cestě.

Osmička holí - rychlost - »Rychlost« je karta překonávání překážek, které nám stojí v cestě (Pětka Holí). Blokáda, znázorněná čtvercem, se nyní proměňuje ve velký broušený křišťál, který hraje duhovými barvami. Tyto překážky mohou být překonány otevřeným, přímým a jasným vyjádřením vašeho stanoviska.

VI. Milenci - Karta představuje sňatek Císařovny s Císařem. Obřad vykonává Eremit - Poustevník - jedna z podob boha Merkura. Je celý zahalený do svého hávu - odkaz na to, že prazáklad všech věcí leží mimo projevený svět a intelekt.

Trojka disků - dílo - Tato karta indikuje plné pracovní nasazení vaší energie ve všech záležitostech, které se cítíte povinni vyřešit. Jste ochotni podstoupit i obtížné úkoly: pocit povinnosti přichází zevnitř. Je třeba celé vaší bytosti, plné nasazení veškeré vaší energie.

Element oheň

Zrozenci s převahou ohnivého živlu jsou temperamentní, sebestředností a rozhodování jim potíže nečiní. Mají pozitivní přístup k životu, velkou představivost a fantazii. Vadí jim požadavky každodenního života a snaží se jim vyhýbat.

Patří sem Beran, Lev a Střelec. Oheň má schopnost hnát nás vpřed a zahřívat. Také spálí vše, co už nepotřebujeme. Dodává nám vášeň, vřelost, odvahu a chuť do dobrodružství, inspiraci a nadšení.

Lidé s dobrým zastoupením ohně ve svém horoskopu jsou otevření, upřímní, mají silný fyzický projev. Oheň se kladně projevuje aktivitou, horlivostí, tvořivostí, smělostí, nadšením, odvahou, rozhodností, snaživostí.

Negativně pak hádavostí, nemírností, podrážděností, přejídáním, pudem všechno zničit, žárlivostí a také vztekem.