On-line věštírna budoucnosti

Královna disků - Královna Disků má za sebou dlouhou a namáhavou cestu pouští (pozadí karty), po které dorazila do zelené a úrodné krajiny. Odpočívá na obrovském ananasu, vychutnává osvěžující oázu a ohlíží se zpět, na dlouhou namáhavou cestu. Hůl s křišťálem a vlnité rohy na její hlavě symbolizují jasnost jejího rozšířeného vnímání.

Osmička mečů - vměšování - Dva silné centrální meče jsou zkříženy šesti křivými šavlemi. Stojíte před volbou mezi dvěmi alternativami, jež vypadají rovnocenně. Analytickým uvažováním však k rozhodnutí nedojdete.

Dvojka disků - změna - Velký had, symbol obnovení, je znázorněn ve tvaru osmičky, nekonečna. To poukazuje na neustálé změny. Had se proplétá kolem dvou disků, nesoucích jin-jang, symbol rovnováhy a harmonie.

Sedmička holí - odvaha - Mužská, válečná síla Marsu má ve spojení s odvahou Lva neuvěřitelnou sílu a účinnost. Boj bude veden neohroženě. Fialová barva v pozadí je barvou válečníka, který se bez váhání pouští do boje a kterého uspokojí pouze jednoznačné vítězství.

Element země

K elementu země patří Býk, Panna a Kozoroh. Země dodává konzervatismus, spolehlivost a smyslnost.

Lidé s převahou zemského živlu stojí pevně na zemi a uvažují realisticky, zajímá je jejich společenské postavení, budoucnost a zajištění hlavně po materiální a finanční stránce.

Svou představivost a intuici potlačují, zkrátka na co si nemůžou sáhnout, tomu nevěří. Na svět pohlíží svým rozumem.

Charakteristickou vlastností zemského živlu je upevňování, ochrana a stabilita. Země odpovídá za udržování matriálního bohatství, poskytuje zázemí, bezpečí a jistotu. Země dodává schopnost zabezbečit sebe i druhé.

Lidé pod vládou tohoto elementu potřebují nejprve vidět výsledky svých schopností a svého snažení, aby si jich mohli začít vážit. Obecně jsou to znamení praktická, rozumná a konzervativní, ale také tvrdohlavá.

Země v nás podporuje důkladnost, cílevědomost, opatrnost, spolehlivost, ale také schopnost soustředědit se, mít trpělivost a vytrvat.

Naopak nás zkazí ledabylostí, leností, lhostejností, málomluvností, nesvědomitostí, pohrdavostí a těžkopádností.