On-line věštírna budoucnosti

XIX. Slunce - Slunce září jako centrum uprostřed dvanácti hvězdných znamení a všechno proniká svým světlem. Z jeho nejhlubšího nitra rozkvétá růže poznání. Její světlo je esencí jasnosti a nejvyššího vědomí.

Královna mečů - Odložení vlastních masek, odmítnutí jistoty zaběhnutých rolí znamená dobrovolné zřeknutí se navyklých obranných mechanismů. Mečem zostřeného vhledu vstupuje do vědomí poznání, že naše masky nás nejen chrání a kryjí, ale také oddělují od našeho Já a druhých. Energické rozetnutí starých masek představuje vysvobození a Královnu Mečů vyvádí z mračen do jasu a širého prostoru.

Sedmička pohárů - smilství - To, co ještě před chvílí bylo zdrojem rozkoše a životní radosti, ztratilo nyní svou přitažlivost. Květy jsou zvadlé a jejich vůně zatuchlá. City opět ztratily rovnováhu a ukazuje se, že dosud nebylo překonáno nějaké hluboké zklamání.

Čtyřka disků - moc - Čtyři disky jsou uspořádány do čtverce jako čtyři rohové věže pevnosti. Každá z nich nese znamení alchymického elementu. Tato formace symbolizuje bezpečí a sílu na všech úrovních bytí.

On-line věštírna oficiálně spuštěna

Oficiálně jsme spustili novou internetovou věštírnu. Přečtěte si, co můžete od stránek očekávat a co plánujeme. 

Z velké části je hotová sekce Tarot, kde naleznete význam tarotových karet z Crowleyho souboru. Jsou přehledně rozdělené do kategorií jak se patří.

Do konce tohoto týdne bude plně funkční i systém pro výklad tarotových karet. Těch bude ze začátku 7, další budou následovat.

V dohledné době se na stránkách objeví výpočet osobního profilu podle tarotů (vaše osobní karty) pro aktuální rok.

Část Horoskopy se zatím připravuje. Tam si budete moci přečíst váš osobní horoskop (velmi podrobný) na základě zadaného data a místa narození. V této sekci bude také popis jednotlivých znamení zvěrokruhu a aspektů planet.

Mezi další funkce stránek zařadíme také odesílání horoskopu na e-mail, pravidelné odesílání denní tarotové karty atd.

Myslím, že se máte na co těšit.