On-line věštírna budoucnosti

Eso mečů - Na čepeli zeleného meče je vyryto řecké slovo, jehož význam je jasnost. Jde o symbol tvořivé energie, která povstává z intelektuální jasnosti. Tato síla vždy zvítězí (koruna).

Rytíř holí - Rytíř Holí ztělesňuje mistrovství růstu a vnitřního vývoje. V levé ruce drží planoucí pochodeň (srov. Eso Holí), kterou spaluje všechnu negativitu, jež mu stojí v cestě.

XIV. Umění - Alchymcké spojení Ohně a Vody, zobrazené u Blázna ještě nad jeho hlavou, se přesunulo do středu obrazu. Celá karta je charakterizována symboly integrace, sjednocení protikladů. Spojení ohně a vody, světlého a tmavého, mužského a ženského, smrti a znovuzrození, je vnitřní proces.

Dvojka mečů - mír - Dva meče, symbol míru, jsou zkříženy v modrobílém květu růže: odhodlání k lásce a poznání, namísto boje. Hluboký duchovní mír (žlutá) se spojuje s energiemi nového utváření (zelená). Je to stav, ve kterém mohou být vyjasněny nejasné situace a uskutečněna intuitivní rozhodnutí.

On-line věštírna oficiálně spuštěna

Oficiálně jsme spustili novou internetovou věštírnu. Přečtěte si, co můžete od stránek očekávat a co plánujeme. 

Z velké části je hotová sekce Tarot, kde naleznete význam tarotových karet z Crowleyho souboru. Jsou přehledně rozdělené do kategorií jak se patří.

Do konce tohoto týdne bude plně funkční i systém pro výklad tarotových karet. Těch bude ze začátku 7, další budou následovat.

V dohledné době se na stránkách objeví výpočet osobního profilu podle tarotů (vaše osobní karty) pro aktuální rok.

Část Horoskopy se zatím připravuje. Tam si budete moci přečíst váš osobní horoskop (velmi podrobný) na základě zadaného data a místa narození. V této sekci bude také popis jednotlivých znamení zvěrokruhu a aspektů planet.

Mezi další funkce stránek zařadíme také odesílání horoskopu na e-mail, pravidelné odesílání denní tarotové karty atd.

Myslím, že se máte na co těšit.