On-line věštírna budoucnosti

Rytíř disků - Rytíř Disků je mistrem zdraví a materiální hojnosti. Jeho diagnostické schopnosti se týkají jak lidského těla, tak i ostatních hmotných statků: peněz, majetku a kapitálu. Co se týče zdraví, má cenné lékařské a léčitelské schopnosti.

XV. Ďábel - Ďábel je další z karet, které jsou nejčastěji špatně vykládány. K pochopení této karty je nutné se oprostit od všech naivních, moralistických a pověrčivých představ. Ďábel je zastoupen bohem Panem v podobě bílého horského kozla s mohutnými zakroucenými rohy.

Trojka disků - dílo - Tato karta indikuje plné pracovní nasazení vaší energie ve všech záležitostech, které se cítíte povinni vyřešit. Jste ochotni podstoupit i obtížné úkoly: pocit povinnosti přichází zevnitř. Je třeba celé vaší bytosti, plné nasazení veškeré vaší energie.

Eso mečů - Na čepeli zeleného meče je vyryto řecké slovo, jehož význam je jasnost. Jde o symbol tvořivé energie, která povstává z intelektuální jasnosti. Tato síla vždy zvítězí (koruna).

On-line věštírna oficiálně spuštěna

Oficiálně jsme spustili novou internetovou věštírnu. Přečtěte si, co můžete od stránek očekávat a co plánujeme. 

Z velké části je hotová sekce Tarot, kde naleznete význam tarotových karet z Crowleyho souboru. Jsou přehledně rozdělené do kategorií jak se patří.

Do konce tohoto týdne bude plně funkční i systém pro výklad tarotových karet. Těch bude ze začátku 7, další budou následovat.

V dohledné době se na stránkách objeví výpočet osobního profilu podle tarotů (vaše osobní karty) pro aktuální rok.

Část Horoskopy se zatím připravuje. Tam si budete moci přečíst váš osobní horoskop (velmi podrobný) na základě zadaného data a místa narození. V této sekci bude také popis jednotlivých znamení zvěrokruhu a aspektů planet.

Mezi další funkce stránek zařadíme také odesílání horoskopu na e-mail, pravidelné odesílání denní tarotové karty atd.

Myslím, že se máte na co těšit.