On-line věštírna budoucnosti

Šestka mečů - věda - Pro Vodnáře je Merkur jedním z největších darů. Jeho schopnost analyzovat přináší jasnost do výhledů na budoucnost. Ty jsou nejen jasně rozpoznány, nýbrž také mohou být srozumitelně komunikovány.

Osmička mečů - vměšování - Dva silné centrální meče jsou zkříženy šesti křivými šavlemi. Stojíte před volbou mezi dvěmi alternativami, jež vypadají rovnocenně. Analytickým uvažováním však k rozhodnutí nedojdete.

VIII. Vyrovnání - Karta představuje znamení Vah, fascinující obraz rovnováhy, pramenící z nalezení vnitřního středu. Mladá žena (ženský aspekt Blázna) drží mezi svýma nohama velký magický meč a balancuje na špičkách. Podíváte-li se zblízka, uvidíte, že vlastně vše spočívá na špičce meče.

Eso mečů - Na čepeli zeleného meče je vyryto řecké slovo, jehož význam je jasnost. Jde o symbol tvořivé energie, která povstává z intelektuální jasnosti. Tato síla vždy zvítězí (koruna).

On-line věštírna oficiálně spuštěna

Oficiálně jsme spustili novou internetovou věštírnu. Přečtěte si, co můžete od stránek očekávat a co plánujeme. 

Z velké části je hotová sekce Tarot, kde naleznete význam tarotových karet z Crowleyho souboru. Jsou přehledně rozdělené do kategorií jak se patří.

Do konce tohoto týdne bude plně funkční i systém pro výklad tarotových karet. Těch bude ze začátku 7, další budou následovat.

V dohledné době se na stránkách objeví výpočet osobního profilu podle tarotů (vaše osobní karty) pro aktuální rok.

Část Horoskopy se zatím připravuje. Tam si budete moci přečíst váš osobní horoskop (velmi podrobný) na základě zadaného data a místa narození. V této sekci bude také popis jednotlivých znamení zvěrokruhu a aspektů planet.

Mezi další funkce stránek zařadíme také odesílání horoskopu na e-mail, pravidelné odesílání denní tarotové karty atd.

Myslím, že se máte na co těšit.