On-line věštírna budoucnosti

XIX. Slunce - Slunce září jako centrum uprostřed dvanácti hvězdných znamení a všechno proniká svým světlem. Z jeho nejhlubšího nitra rozkvétá růže poznání. Její světlo je esencí jasnosti a nejvyššího vědomí.

Šestka pohárů - rozkoš - Strach ze zklamání (Pětka Pohárů) je překonán. Tělo a duše byly očištěny a jsou připraveny na radostné setkání s milovanou bytostí. Lotosové květy se otvírají a září mocnou žlutooranžovou barvou probuzené vitality.

XIV. Umění - Alchymcké spojení Ohně a Vody, zobrazené u Blázna ještě nad jeho hlavou, se přesunulo do středu obrazu. Celá karta je charakterizována symboly integrace, sjednocení protikladů. Spojení ohně a vody, světlého a tmavého, mužského a ženského, smrti a znovuzrození, je vnitřní proces.

Keltský kříž - Karty zamíchejte a dvakrát sejměte, čímž vytvoříte tři hromádky. Tento postup zopakujte ještě dvakrát. Po posledním sejmutí už hromádky nedávejte na sebe, levou rukou si z nich jednu vyberte a znovu ji zamíchejte.

Královna disků

Královna disků

Klíčová slova: Vodní aspekt Země; plodnost, fyzická výživa; překonání neúrodné minulosti. 

Královna Disků má za sebou dlouhou a namáhavou cestu pouští (pozadí karty), po které dorazila do zelené a úrodné krajiny. Odpočívá na obrovském ananasu, vychutnává osvěžující oázu a ohlíží se zpět, na dlouhou namáhavou cestu.

Hůl s křišťálem a vlnité rohy na její hlavě symbolizují jasnost jejího rozšířeného vnímání. Šaty z hadí kůže a glóbus v náručí symbolizují obnovení Země a poukazují na úrodnost.

Kozel v popředí představuje plodivou sílu nezbytnou pro vznik nového života. Můžeme v něm však také vidět vlastnosti Kozoroha: neústupnost, vytrvalost a nezávislost. Královna Disků věnuje velkou pozornost svému tělu. Ví naprosto přesně, jakou péči tělo potřebuje, aby, jako chrám duše, mohlo odpovídajícím způsobem vyjadřovat její vnitřní krásu. Týká se to jak fyzické a kosmetické péče, tak správné výživy a péče o zdraví.

Odkaz: Máš za sebou vyprahlou část své cesty a přijíždíš k úrodné oáze. Můžeš si odpočinout a věnovat se sobě a svým fyzickým potřebám.

Otázka: jak opomíjíš své tělo, svůj zevnějšek? Libuješ si v něčem?

Doporučení: Věnuj více pozornosti svému zdraví a kráse svého těla.

Afirmace: Věnuji svému tělu láskyplnou pozornost a mé tělo mi odměnou poskytuje životní energii, radost ze života a zdraví.