On-line věštírna budoucnosti

Bližší objasnění otázky nebo citového stavu - Soustřeďte se na otázku, respektive citový stav a zamíchejte karty. Rozdělte je na dvě hromádky. Levá hromádka zastupuje vaši pasivní, přijímající stránku, pravá aktivní, projevující se navenek.

Sedmička pohárů - smilství - To, co ještě před chvílí bylo zdrojem rozkoše a životní radosti, ztratilo nyní svou přitažlivost. Květy jsou zvadlé a jejich vůně zatuchlá. City opět ztratily rovnováhu a ukazuje se, že dosud nebylo překonáno nějaké hluboké zklamání.

0. Blázen - Blázen je zobrazen jako bůh jara Dionýsos. Zelená barva nám připomíná mocnou tvůrčí sílu jara. Také krokodýl (egyptský bůh tvořivosti) je nositelem nejvyšších tvůrčích možností.

K čemu nám slouží Tarot? - Tarot nám pomáhá zkoumat a poznávat sebe sama.Tarot může být na naší cestě sebepoznání a hledání zapomenutého poslání cenným přínosem. Životní pomoc kontaktem s vnitřním vedením Nikdy neodpovídají karty samy, ale vnitřní instance moudrosti a vedení, na kterou se naladíme.

Královna disků

Královna disků

Klíčová slova: Vodní aspekt Země; plodnost, fyzická výživa; překonání neúrodné minulosti. 

Královna Disků má za sebou dlouhou a namáhavou cestu pouští (pozadí karty), po které dorazila do zelené a úrodné krajiny. Odpočívá na obrovském ananasu, vychutnává osvěžující oázu a ohlíží se zpět, na dlouhou namáhavou cestu.

Hůl s křišťálem a vlnité rohy na její hlavě symbolizují jasnost jejího rozšířeného vnímání. Šaty z hadí kůže a glóbus v náručí symbolizují obnovení Země a poukazují na úrodnost.

Kozel v popředí představuje plodivou sílu nezbytnou pro vznik nového života. Můžeme v něm však také vidět vlastnosti Kozoroha: neústupnost, vytrvalost a nezávislost. Královna Disků věnuje velkou pozornost svému tělu. Ví naprosto přesně, jakou péči tělo potřebuje, aby, jako chrám duše, mohlo odpovídajícím způsobem vyjadřovat její vnitřní krásu. Týká se to jak fyzické a kosmetické péče, tak správné výživy a péče o zdraví.

Odkaz: Máš za sebou vyprahlou část své cesty a přijíždíš k úrodné oáze. Můžeš si odpočinout a věnovat se sobě a svým fyzickým potřebám.

Otázka: jak opomíjíš své tělo, svůj zevnějšek? Libuješ si v něčem?

Doporučení: Věnuj více pozornosti svému zdraví a kráse svého těla.

Afirmace: Věnuji svému tělu láskyplnou pozornost a mé tělo mi odměnou poskytuje životní energii, radost ze života a zdraví.