On-line věštírna budoucnosti

Rytíř mečů - Rytíř Mečů v zlatozeleném brnění se v nejvyšším trysku, jež ztělesňuje jeho cílevědomě zaměřenou mentální aktivitu, žene ovzduším. Ví, čeho chce dosáhnout a nezastaví se, dokud svého cíle nedosáhne. Jeho schopnost koncentrace je pozoruhodná.

XVI. Věž - Síla stravujícího, očistného ohně boří staré a odmetá je pryč. Nic není ušetřeno. Věž ega je otřesena v samotných základech.

XVIII. Měsíc - Ubývající Měsíc je v procesu ponořování se dál a hlouběji do temných oblastí duše. Nastal čas posledních a často nejtvrdších zkoušek. Nebezpečí, že v temnotě bude zapomenut vlastní cíl, je veliké.

XIV. Umění - Alchymcké spojení Ohně a Vody, zobrazené u Blázna ještě nad jeho hlavou, se přesunulo do středu obrazu. Celá karta je charakterizována symboly integrace, sjednocení protikladů. Spojení ohně a vody, světlého a tmavého, mužského a ženského, smrti a znovuzrození, je vnitřní proces.

Královna disků

Královna disků

Klíčová slova: Vodní aspekt Země; plodnost, fyzická výživa; překonání neúrodné minulosti. 

Královna Disků má za sebou dlouhou a namáhavou cestu pouští (pozadí karty), po které dorazila do zelené a úrodné krajiny. Odpočívá na obrovském ananasu, vychutnává osvěžující oázu a ohlíží se zpět, na dlouhou namáhavou cestu.

Hůl s křišťálem a vlnité rohy na její hlavě symbolizují jasnost jejího rozšířeného vnímání. Šaty z hadí kůže a glóbus v náručí symbolizují obnovení Země a poukazují na úrodnost.

Kozel v popředí představuje plodivou sílu nezbytnou pro vznik nového života. Můžeme v něm však také vidět vlastnosti Kozoroha: neústupnost, vytrvalost a nezávislost. Královna Disků věnuje velkou pozornost svému tělu. Ví naprosto přesně, jakou péči tělo potřebuje, aby, jako chrám duše, mohlo odpovídajícím způsobem vyjadřovat její vnitřní krásu. Týká se to jak fyzické a kosmetické péče, tak správné výživy a péče o zdraví.

Odkaz: Máš za sebou vyprahlou část své cesty a přijíždíš k úrodné oáze. Můžeš si odpočinout a věnovat se sobě a svým fyzickým potřebám.

Otázka: jak opomíjíš své tělo, svůj zevnějšek? Libuješ si v něčem?

Doporučení: Věnuj více pozornosti svému zdraví a kráse svého těla.

Afirmace: Věnuji svému tělu láskyplnou pozornost a mé tělo mi odměnou poskytuje životní energii, radost ze života a zdraví.