On-line věštírna budoucnosti

Modifikovaný Keltský kříž - Hlava (co si myslím).Pravá (aktivní) strana srdce (co si toužebně přeji).Levá (pasivní) strana srdce (čemu se chci skutečně otevřít).

Čtyřka holí - uskutečnění - Kruh je uzavřen. V jeho středu se setkávají a spojují všechny rozpory a protiklady. Harmonie mezi mužským a ženským, aktivním a pasivním (holubice a hlava berana) se vrátila.

Bílý mág - Otázka: Jak se ty osobně podílíš na šíření jasu a radosti tímto světem? Doporučení: Rozhodni se vědomě pro světlo, lásku, radost a hojnost. Jestliže se lidé v tvém okolí rozhodnou pro jiné zkušenosti s temným negativním pólem, respektuj především jejich svobodnou vůli. Pomoci jim můžeš pouze v případě, že jsou ochotni tvou pomoc přijmout.

XIII. Smrt - Karta Smrt neznamená fyzickou smrt. Většinou poukazuje na radikální vnější transformaci (vyjádřením vnitřní proměny je karta Věž). Staré vztahy vyžadují, aby byly rozloženy.

Eso holí

Eso holí

Klíčová slova: Oheň; intenzivní nebo silná energie; transformace. 

Eso Holí je znázorněno jako mohutná ohnivá pochodeň, symbol elementu Ohně, jemuž jsou Hole podřízeny. Tato karta je po Slunci druhou nejvyšší kartou pro energii. Ukazuje volně proudící sílu, dynamickou energii, osvobozenou od blokád a strachů. Blesky, vyšlehující všemi směry, představují pohlcující sílu těchto plamenů. Všechno bezpečí a jistoty, na kterých jste lpěli, budou vlivem této pronikavé energie otřeseny a zničeny. Jsou-li z cesty odstraněny překážky, může začít obnovování všech oblastí a úrovní života. Znovuoživující síla naplní celou vaši bytost novým světlem. Nyní je důležité, aby volně proudící energie nalezla tvůrčí vyjádření. Může být využita pouze v případě, že máte cíl, ke kterému ji můžete nasměrovat. Dalším krokem po odstranění blokád je nalezení správného rámce pro její uskutečnění.

Odkaz: Máš mnoho síly a energie! Nyní jde o to zjistit, kde a jak ji chceš a můžeš investovat.

Otázka: Jaká činnost tě nejvíc přitahuje? Co ti přináší nejvíc radosti? V jakém rámci můžeš své sny uskutečnit?

Doporučení: Na výše uvedené otázky odpověz konkrétní činností!

Afirmace: Otevřeně vyjadřuji svoji energii a sílu.