On-line věštírna budoucnosti

Sedmička mečů - marnost - Velký meč jasnosti je napaden a poškozen šesti menšími meči a ztrácí svou energii a odolnost. Menší meče s planetárními symboly na rukojetích představují pesimistické myšlenky, které znemožňují jasný úspěch. Vědomé a nevědomé (Slunce a Měsíc na koncích centrálního meče) si vyměnily pozice.

Rytíř pohárů - Rytíř Pohárů má velká křídla, jež ho na jeho mocném bílém koni vynášejí vzhůru. Je oblečen do zeleného brnění; ve vztyčené ruce drží zlatý pohár s rakem. Vodní znamení Raka může poukazovat na rodinné vztahy.

Osmička disků - prozíravost - Strom rozvíjí bohatství svých květů. Nadešel čas rozkvětu vnitřního a vnějšího bohatství. Schopnosti a možnosti, které zůstávaly dlouho skryté, se viditelně projevují na všech čty­řech úrovních bytí.

Tarot a rozhodování - Jsou-li karty opakovaně zneužívány, tj. důležitá poselství opakovaně přehlížena, brzy ztratí svou sílu a přestanou poskytovat jasné odpovědi.Rozhodujete-li se mezi několika alternativami, udělejte si především jasno, o jaké alternativy jde a jaké jsou možné následky.

3 hole - ctnost

Trojka holí - ctnost

Klíčová slova: Slunce ve Skopci; ctnost, integrita, upřímnost, sebejistota, žádné kompromisy. 

Tři hole nesou lotosové květy, které se právě otvírají. Tento rozkvět je výsledkem vnitřního probuzení. Tělo, duch a duše jsou v harmonii. Z tohoto stavu krystalizuje celistvost, která nepřipouští žádné líné kompromisy. Vnímáte a připouštíte svou vlastní sílu bez užití moci, aniž byste ji podrobeně přenechávali někomu jinému. Přes vnější dynamičnost zůstává váš střed jasný a nedotčený.

Návrat vědomí k bodu vnitřního klidu chrání před přetíže­ ním zbytečnými problémy a dává vzniknout novému pocitu sebedůvěry. Vnitřní moudrost je dost silná na to, aby odrazila všechny nálety úzkosti a pochybností. Hloubavé , analytické úvahy intelektuálního rozumu vás - jste-li naplněni životní energií a jasnou vitalitou (oranžová barva) - nemohou nijak ohrozit.

Odkaz: Stejně jako u Dvojky Holí je tématem koncentrace. Nyní však bez boje,nebo sebemenšího usilování rozkvétá z tvé důvěry.

Otázka: Které úkoly či situace stojí před tebou a vyžadují soustředěnou energii?

Doporučení: Otevři se novému uvolněnému přístupu k sobě i druhým lidem.

Afirmace: Mám sílu a odvahu přemýšlet a vědět.