On-line věštírna budoucnosti

Desítka mečů - zkáza - Devět mečů míří svou agresivní přesilou ze všech stran proti desátému a dokonale jej ničí. Desátý meč nese symboly Slunce a srdce. Tato karta ukazuje ničivou sílu neustálého negativního myšlení.

Devítka pohárů - radost - Devět Pohárů je na obraze symetricky uspořádáno, vše je v rovnováze a harmonii. Nad každým pohárem se sklání otevřený lotosový květ a vylévá svou energii. Poháry jsou naplněny a přetékají, symbolizujíce rozmanité dary.

Rytíř mečů - Rytíř Mečů v zlatozeleném brnění se v nejvyšším trysku, jež ztělesňuje jeho cílevědomě zaměřenou mentální aktivitu, žene ovzduším. Ví, čeho chce dosáhnout a nezastaví se, dokud svého cíle nedosáhne. Jeho schopnost koncentrace je pozoruhodná.

XVI. Věž - Síla stravujícího, očistného ohně boří staré a odmetá je pryč. Nic není ušetřeno. Věž ega je otřesena v samotných základech.

5 holí - úsilí

Pětka holí - spor

Klíčová slova: Saturn ve Lvu; omezení; nenaplněná touha, zahořklost; úzkost; marné úsilí. 

Centrální hůl ztěžkla, jako by byla z olova. Na okřídleném disku, který obvykle odkazuje na vzestup do vyšších sfér, je teď pěticípá hvězda obrácená špicí dolů. Její střed je pokryt pěti malými, překrývajícími se disky. Oko Hóra ztratilo jasnost svého pohledu. Také hadi regenerace vypadají líně a ospale. Hlavy Fénixů jsou od sebe odvráceny, jako by se chtěly sobě vyhnout.

Karta naznačuje všeobecně stav, v němž je blokována (Saturn) tvořivá síla Lva. Volný tok energie je silně bržděn, a tudíž dochází ke stagnaci. Koncentrovaný náboj marně usiluje o nalezení možnosti projevit se. Život se stává zátěží. Malá křídla dole pokračují v zápase a snaží se těžkou olověnou hůl pozvednout.

Odkaz: V této situaci ti hrozí velké nebezpečí rezignace. Saturn nám připomíná, že se o věci musíme starat krok za krokem. Nedej se přemoci. Vždy hled do plamenů, které za holemi i přes všechny překážky hoří dál. Tato karta svědčí o tvé připravenosti postavit se situaci a něco podniknout.

Otázka: jaké nepřekonatelné překážky stojí mezi tebou a uskutečnění tvých činů? Jak ted vypadá hora úkolů a povinností před tebou?

Doporučení: Postupuj krok za krokem! Ber vše trochu lehčeji! Vytáhni si na to další kartu.

Afirmace: Ve své práci dokážu stále lépe vyjadřovat své pocity a tvořivost.