On-line věštírna budoucnosti

XXI. Universum - Karta Universum je poslední z Velkých arkán. Uzavírá kruh, který začal Bláznem. Velké Dílo dospělo k dokončení a vrací se zpět k nevinnosti a sebezapomnění Blázna.

XX. Eón - Střední část karty obklopuje tělo hvězdné bohyně Nuith. V noci se rozpíná po celém nebi, aby poskytla zázemí hvězdám, ve dne je opět pohlcena Sluncem. Jejím společníkem je Hadit, znázorněný jako ohnivá koule s křídly.

XIX. Slunce - Slunce září jako centrum uprostřed dvanácti hvězdných znamení a všechno proniká svým světlem. Z jeho nejhlubšího nitra rozkvétá růže poznání. Její světlo je esencí jasnosti a nejvyššího vědomí.

Královna pohárů - Postava Královny Pohárů je zahalena do oblouků světla, takže ji člověk rozpozná teprve při pohledu zblízka. Její bytosti nelze porozumět analyticky. Musíte ji vycítit, vytušit.

6 pohárů - rozkoš

Šestka pohárů - rozkoš

Klíčová slova: Slunce ve Štíru; chtíč, rozkoš; radost v sexuálních vztazích; bohatá výměna sexuální a srdeční energie; emocionální obnovení. 

Strach ze zklamání (Pětka Pohárů) je překonán. Tělo a duše byly očištěny a jsou připraveny na radostné setkání s milovanou bytostí.

Lotosové květy se otvírají a září mocnou žlutooranžovou barvou probuzené vitality. Poháry jsou vyrobeny z mědi, kovu vnitřního uzdravení. Zblízka můžeme v každé nádobě rozeznat stočeného hada; ten symbolizuje transformující sílu přirozeně prožívané sexuality. Přetékající city se z květů vylévají do pohárů, jejichž podnože jsou z cenných, vzácných plodů.

Tato karta vás vyzývá k tomu, abyste se odevzdali bohat­ ství své vlastní emocionality. Může vám to připadat jako skok do vody, jako dráždivé vzrušení z hlubokého potopení, zmizení, z uvolnění. Po vynoření jste osvěženi a omládlí. Jde o proces smrti a znovuzrození. Odměnou za odvahu je v tomto případě hluboká emocionální očista a obnovení.

Odkaz: Vychutnávej vše, co ti život přináší. Je to ten nejlepší způsob, jak vyjádřit tvůj vděk.

Otázka: Setrváváš v zastaralých přesvědčeních nebo pocitech viny, které ti brání ve vychutnávání rozkoše?

Doporučení: Vychutnávej své emocionální bohatství a poděl se o ně s někým.

Afirmace: Otevírám se milované bytosti, se kterou mohu prožívat radosti lásky na všech úrovních.