On-line věštírna budoucnosti

XXI. Universum - Karta Universum je poslední z Velkých arkán. Uzavírá kruh, který začal Bláznem. Velké Dílo dospělo k dokončení a vrací se zpět k nevinnosti a sebezapomnění Blázna.

Devítka mečů - krutost - Devět různě dlouhých mečů stojí vedle sebe špicemi dolů. Všechny jsou rezavé a zubaté a z jejich konců kape krev. Slzy v pozadí svědčí o velkém utrpení, které meče způsobily.

Princezna pohárů - Princezna Pohárů je zde zachycena jako tančící postava. Je vysvobozena z vězení svých citů. Získanou nezávislost a svobodu ukazuje také labuť, která se zvedá nad její hlavou.

XVI. Věž - Síla stravujícího, očistného ohně boří staré a odmetá je pryč. Nic není ušetřeno. Věž ega je otřesena v samotných základech.

4 meče - příměří

Čtyřka mečů - příměří

Klíčová slova: Jupiter ve Vahách; chovní očista; integrace; expanze, soustředění; jasnost. 

Uprostřed plně rozvinuté růže se setkávají špičky čtyř stejně silných mečů. Obavy byly překonány. Jasnost Esa Mečů je zpět; dovnitř opět proniká modř. Obrazu znovu vládne žluto­ zelená, barva duchovní kreativity.

V této atmosféře se růže poznání může rozvinout a rozložit. Vlastnosti Jupitera jsou radost a expanze. Jakkoliv bezvýhledně mohla až do teď situace vypadat, skrývá v sobě všechny předpoklady pro štastné, úspěšné řešení.

Zelený kříž v pozadí ukazuje na dokonalé vnitřní sjednocení, na integraci všech čtyř aspektů, rozumu, citu, těla a duše.

Přítomno je však také varování: příměří neznamená mír. Může se jednat o povrchní klid, který je udržován potlačováním citů a impulsů. Pečlivě proto zkoumejte všechny rušivé vlivy, které mohou být vskrytu přítomné. Rozpoznáte-li je včas, můžete je zbavit jejich ničivé moci.

Odkaz: Máš dost vnitřní jasnosti k úspěšnému realizování svých plánů. Dbej na to, aí se při tom cítíš naprosto svobodně.

Otázka: Máš sklon zametat skrývané konflikty a disharmonii pod koberec?

Doporučení: Zkontroluj své okolí a přeorganizuj je tak, aby pod­ porovalo tvůj klid a soustředění.

Afirmace: Spočívám v sobě, v míru.