On-line věštírna budoucnosti

XVI. Věž - Síla stravujícího, očistného ohně boří staré a odmetá je pryč. Nic není ušetřeno. Věž ega je otřesena v samotných základech.

Desítka pohárů - nasycenost - Deset pohárů je uspořádáno ve tvaru stromu života. Vše je na svém místě v dokonalém, harmonickém řádu. Toto je obraz hlubokého vnitřního naplnění.

Královna holí - Královna Holí je mistryní sebepoznání. Nahlédla hluboko do své vlastní podstaty, což proměnilo její bytí. Příběh vypráví, že její dlouhé vlasy byly dříve černé a také její průvodce, panter, měl kdysi černý kožich.

Desítka holí - útlak - Živá energie osmi holí v pozadí je potlačována a bržděna dvěmi silnými holemi, jež nesou stejné symboly, které se objevily na Dvojce Holí. Zatímco na kartě »Nadvláda« jsou hole spojené a vzájemně se podporují, zde stojí odděleně, proti sobě a tvoří strnulou blokádu. Komunikační pohotovost Střelce blokuje Saturn, jehož přísnost vyvolává silný strach.

7 mečů - marnost

Sedmička mečů - marnost

Klíčová slova: Měsíc ve Vodnáři; sklíčenost, malomyslnost, vrtkavost, existenční strach; negativní očekávání. 

Velký meč jasnosti je napaden a poškozen šesti menšími meči a ztrácí svou energii a odolnost. Menší meče s planetárními symboly na rukojetích představují pesimistické myšlenky, které znemožňují jasný úspěch. Vědomé a nevědomé (Slunce a Měsíc na koncích centrálního meče) si vyměnily pozice. Chmurná očekávání nevědomého kalí váš jasný vhled. Člověk je ovládnut těžkou úzkostí, ačkoli ve skutečnosti je vše na nejlepší cestě.

Skličující vlivy šesti malých mečů mohou být popsány následovně:

  • Neptun: Všechno je jakoby zahalené závojem; jednoduše nevím, co opravdu chci.
  • Venuše: To je přece příliš krásné, než aby to byla pravda.
  • Mars: Chybí mi energie, nemám čas, jsem příliš starý.
  • Jupiter: To je příliš mnoho dobrého najednou. Tolik úspěchu bych neunesl.
  • Merkur: Vždyť to ani nedokážu pořádně vyjádřit.
  • Saturn: To je pro mne příliš namáhavé a trvá to až moc dlouho.

Tyto doslova zhoubné myšlenky nesmějí být brány vážně. Skutečnost je od vašeho současného pocitu naprosto odlišná a svým pochybnostem se brzo budete moci zasmát.

Odkaz: Tvoje obavy nijak nesouvisí se skutečností! Procitni a vnímej skutečnost!

Otázka: Ve kterých oblastech života máš o sobě díky svým omezujícím představám nevalné mínění? Jaké jsou tvé omezující myšlenky?

Doporučení: Vytáhni si další kartu s otázkou, jak tvůj život bude vypadat, když své pochybnosti necháš padnout.

Afirmace: Ovládám všechny schopnosti a prostředky potřebné k dosažení toho, po čem v hloubi duše toužím.