On-line věštírna budoucnosti

XIX. Slunce - Slunce září jako centrum uprostřed dvanácti hvězdných znamení a všechno proniká svým světlem. Z jeho nejhlubšího nitra rozkvétá růže poznání. Její světlo je esencí jasnosti a nejvyššího vědomí.

Královna mečů - Odložení vlastních masek, odmítnutí jistoty zaběhnutých rolí znamená dobrovolné zřeknutí se navyklých obranných mechanismů. Mečem zostřeného vhledu vstupuje do vědomí poznání, že naše masky nás nejen chrání a kryjí, ale také oddělují od našeho Já a druhých. Energické rozetnutí starých masek představuje vysvobození a Královnu Mečů vyvádí z mračen do jasu a širého prostoru.

V. Velekněz - Této kartě vládne znamení Býka. Trůn zasvěcence je obklopen býkem a slony, jejichž povaha je shodná. Ve čtyřech rozích obrazu se nalézají čtyři cherubíni, strážci oltáře.

Dvojka disků - změna - Velký had, symbol obnovení, je znázorněn ve tvaru osmičky, nekonečna. To poukazuje na neustálé změny. Had se proplétá kolem dvou disků, nesoucích jin-jang, symbol rovnováhy a harmonie.

3 disky - dílo

Trojka disků - dílo

Klíčová slova: Mars v Kozorohu; práce, námaha; pozvolný pokrok; závazek vůči sobě; sebedůvěra. 

Tato karta indikuje plné pracovní nasazení vaší energie ve všech záležitostech, které se cítíte povinni vyřešit. Jste ochotni podstoupit i obtížné úkoly: pocit povinnosti přichází zevnitř.

Je třeba celé vaší bytosti, plné nasazení veškeré vaší energie. Tři kola symbolizují tělo, duši a ducha. Žádná z těchto oblastí nesmí zůstat stranou. Pouze jejich propojeným a vyrovnaným využitím dosáhnete viditelných výsledků (křišťálová pyramida). Energie rozdílných úrovní spojuje společný cíl.

Vzniká jasnost (křišťál), nebe se začíná vyjasňovat. Mračna nejistoty mohou opakovaně zamlžovat jasnou vizi vašeho cíle, ale vaše neochvějné Ano započatému dílu vám dá moc překonat dočasné pochybnosti. A váš pozvolný pokrok je zajištěn.

Odkaz: Nějaká záležitost vyžaduje tvou ochotu k vytrvalé práci. Dej do toho všechno, vyplatí se to!

Otázka: V jakých oblastech se ještě držíš zpět? Jakým směrem můžeš dávat více energie?

Doporučení: Zjisti a neztrácej z vědomí, čemu chceš věnovat maximum své energie.

Afirmace: Chci nyní vše dát a vše přijmout.