On-line věštírna budoucnosti

Eso mečů - Na čepeli zeleného meče je vyryto řecké slovo, jehož význam je jasnost. Jde o symbol tvořivé energie, která povstává z intelektuální jasnosti. Tato síla vždy zvítězí (koruna).

XIX. Slunce - Slunce září jako centrum uprostřed dvanácti hvězdných znamení a všechno proniká svým světlem. Z jeho nejhlubšího nitra rozkvétá růže poznání. Její světlo je esencí jasnosti a nejvyššího vědomí.

Desítka holí - útlak - Živá energie osmi holí v pozadí je potlačována a bržděna dvěmi silnými holemi, jež nesou stejné symboly, které se objevily na Dvojce Holí. Zatímco na kartě »Nadvláda« jsou hole spojené a vzájemně se podporují, zde stojí odděleně, proti sobě a tvoří strnulou blokádu. Komunikační pohotovost Střelce blokuje Saturn, jehož přísnost vyvolává silný strach.

Královna holí - Královna Holí je mistryní sebepoznání. Nahlédla hluboko do své vlastní podstaty, což proměnilo její bytí. Příběh vypráví, že její dlouhé vlasy byly dříve černé a také její průvodce, panter, měl kdysi černý kožich.

5 disků - soužení

Pětka disků - soužení

Klíčová slova: Merkur v Býku; starosti, přemítání, pesimismus, strach o přežití; problematická komunikace. 

Pentagram (pěticípá hvězda) vypadl z rovnováhy a je převrácen špicí dolů. Nějaká situace ustrnula na mrtvém bodě a je plná napětí. Jakékoli objasnění se zdá býti nemožné a tak vše působí ještě chmurněji, beznadějněji. Vztahům hrozí rozpad. Všechno se vám rozpadá pod rukama a zdá se, že jste odsouzeni k tomu, abyste tomuto rozkladu bezmocně přihlíželi. Symboly na pěti discích mohou být vysvětleny následovně:

  • Červený trojúhelník: energie je zablokovaná.
  • Žlutý čtverec: myšlenky se stále ještě snaží nalézt nějaké řešení, východisko, průlom.
  • Světlemodrý měsíc: situace se dotýká hlubin podvědomí.
  • Černá elipsa: černá díra, bezvýchodnost, beznaděj.
  • Modrý kruh: vnitřní moudrost vás nabádá něco podn knout; problematická je v této situaci nečinnost spojená s trýznivým zmatkem myšlenek.

Odkaz: Vytažení této karty svědčí o tvé připravenosti vidět situaci takovou, jaká je. Máš příležitost osvobodit se nezbytnou výměnou názorů (se sebou nebo s partnery). Pokrok umožní jen jasná, otevřená komunikace.

Otázka: V kterých záležitostech nebo oblastech nemáš dost jasnosti a rozhodnosti? S kterými lidmi si potřebuješ něco vyjasnit?

Doporučení: Vytáhni si další kartu s otázkou, co se otevřenou diskusí nebo statečným pohledem na podstatu situace změní.

Afirmace: Uspořádávám nyní svůj život.