On-line věštírna budoucnosti

Devítka holí - síla - Silná hůl uprostřed spojuje Slunce a Měsíc. Nevědomé skryté síly (Měsíc) jsou zviditelněné zářícím světlem vědomí (Slunce). Dřímající síly se probouzejí a mohou být využity k dosažení cílů.

Šestka disků - úspěch - Meditativní karta pro podnikání všeho druhu! Z hluboké podvědomé úrovně vaší bytosti (Měsíc) pramení touha po vnějším projevení. Tento proces symbolizuje kříž s lotosovým květem. Vnitřní, znázorněné křížem v pozadí, rozkvétá a stává se viditelné.

Osmička pohárů - netečnost - Po výstřednosti, smilství (Sedmička Pohárů) následuje netečnost. Energie byla prohýřena, ucha měděných pohárů (srov. Šestka Pohárů) jsou rozlomená.

Trojka mečů - žal - Centrální meč jasnosti je omezován dvěmi malými meči. Ty jsou zakřivené, vyvedené z harmonie. Růže je zraněná a ztrácí své okvětní lístky.

7 disků - neúspěch

Sedmička disků - neúspěch

Klíčová slova: Saturn v Býku; zábrany, rezignace, váhání; zdánlivě nepřekonatelné překážky; strach z pádu. 

Strach z chybných rozhodnutí se týká především obchodů, finančních záležitostí či tělesného stavu a zdraví. Vidíte před sebou zdánlivě nepřekonatelné překážky a věříte, že je na první rozběh nemůžete přeskočit. Zlé předtuchy se hrozivě vrší (sedm olověných disků Saturnu). Rezignovaně se stahujete a omezujete své jednání na staré a známé způsoby řešení problémů.

Modročerné pozadí, připomínající páví péra, poukazuje na to, že strachy a obavy patří mentální úrovni a neodpovídají nutně fyzické skutečnosti. Mezi oběma je však významná souvislost. Negativní očekávání jsou mocné myšlenkové síly, které, jestliže jsou dosti dlouho (vědomě či nevědomě) živeny, mohou skutečně přivodit události, kterých se bojíte. Totéž samozřejmě platí i o pozitivních myšlenkách a očekáváních.

Tato karta ukazuje na něco, co byste měli brát vážně. Jde o vědomou nebo nevědomou přítomnost strachu, jenž může nyní být rozpoznán, procítěn a přijat. To je také předpokladem pro jeho překonání a opuštění a vytvoření pozitivnějšího motivu. Myšlenky potvrzující život v jeho kráse a plnosti, ve spojení s pozitivním postojem, vytvářejí onu mocnou energii, která proměňuje očekávané nepříjemnosti v radostné události.

Odkaz: Tvoje jednání je blokováno tíživým očekáváním plným strachu. Prozkoumej nyní pečlivě jeho obsah a kvalitu.

Otázka: Které oblasti tvého života ti přinášejí nejvíce starostí?

Doporučení: Napiš si úplný seznam svých nejhorších očekávání. Vezmi nový list papíru a změň každou obavu v její pozitivní protějšek. Pokračuj v práci s těmito seznamy, podle potřeby je upravuj a vědomě se rozhoduj. Najdi někoho, kdo tě v tom podpoří. Vytáhni si další kartu s vědomím, že svoje strachy můžeš přijmout a opustit.

Afirmace: Mám odvahu věřit, že vše v mém životě slouží k mému dobru.