On-line věštírna budoucnosti

Modifikovaný Keltský kříž - Hlava (co si myslím).Pravá (aktivní) strana srdce (co si toužebně přeji).Levá (pasivní) strana srdce (čemu se chci skutečně otevřít).

Eso mečů - Na čepeli zeleného meče je vyryto řecké slovo, jehož význam je jasnost. Jde o symbol tvořivé energie, která povstává z intelektuální jasnosti. Tato síla vždy zvítězí (koruna).

Rytíř pohárů - Rytíř Pohárů má velká křídla, jež ho na jeho mocném bílém koni vynášejí vzhůru. Je oblečen do zeleného brnění; ve vztyčené ruce drží zlatý pohár s rakem. Vodní znamení Raka může poukazovat na rodinné vztahy.

Systém Tarotu - Tarot je připraven sloužit osobnímu růstu - nikdy však ne manipulaci s druhými lidmi nebo s životem samým. 78 karet je rozděleno na 22 Velkých arkán (očíslovaných od 0 do XXI), 16 dvorních karet a 40 Malých arkán. Velká arkána nebo také trumfové karty (Trumps) nám kromě odpovědí nebo poselství, týkajících se momentální situace tazatele, poskytují i vyšší Univerzální učení, založené na kosmických zákonitostech.

7 disků - neúspěch

Sedmička disků - neúspěch

Klíčová slova: Saturn v Býku; zábrany, rezignace, váhání; zdánlivě nepřekonatelné překážky; strach z pádu. 

Strach z chybných rozhodnutí se týká především obchodů, finančních záležitostí či tělesného stavu a zdraví. Vidíte před sebou zdánlivě nepřekonatelné překážky a věříte, že je na první rozběh nemůžete přeskočit. Zlé předtuchy se hrozivě vrší (sedm olověných disků Saturnu). Rezignovaně se stahujete a omezujete své jednání na staré a známé způsoby řešení problémů.

Modročerné pozadí, připomínající páví péra, poukazuje na to, že strachy a obavy patří mentální úrovni a neodpovídají nutně fyzické skutečnosti. Mezi oběma je však významná souvislost. Negativní očekávání jsou mocné myšlenkové síly, které, jestliže jsou dosti dlouho (vědomě či nevědomě) živeny, mohou skutečně přivodit události, kterých se bojíte. Totéž samozřejmě platí i o pozitivních myšlenkách a očekáváních.

Tato karta ukazuje na něco, co byste měli brát vážně. Jde o vědomou nebo nevědomou přítomnost strachu, jenž může nyní být rozpoznán, procítěn a přijat. To je také předpokladem pro jeho překonání a opuštění a vytvoření pozitivnějšího motivu. Myšlenky potvrzující život v jeho kráse a plnosti, ve spojení s pozitivním postojem, vytvářejí onu mocnou energii, která proměňuje očekávané nepříjemnosti v radostné události.

Odkaz: Tvoje jednání je blokováno tíživým očekáváním plným strachu. Prozkoumej nyní pečlivě jeho obsah a kvalitu.

Otázka: Které oblasti tvého života ti přinášejí nejvíce starostí?

Doporučení: Napiš si úplný seznam svých nejhorších očekávání. Vezmi nový list papíru a změň každou obavu v její pozitivní protějšek. Pokračuj v práci s těmito seznamy, podle potřeby je upravuj a vědomě se rozhoduj. Najdi někoho, kdo tě v tom podpoří. Vytáhni si další kartu s vědomím, že svoje strachy můžeš přijmout a opustit.

Afirmace: Mám odvahu věřit, že vše v mém životě slouží k mému dobru.