On-line věštírna budoucnosti

Trojka disků - dílo - Tato karta indikuje plné pracovní nasazení vaší energie ve všech záležitostech, které se cítíte povinni vyřešit. Jste ochotni podstoupit i obtížné úkoly: pocit povinnosti přichází zevnitř. Je třeba celé vaší bytosti, plné nasazení veškeré vaší energie.

Princezna holí - Strach je překonán! Princezna Holí, nahá, otevřená a nechráněná, zvítězila nad tygrem strachu (viz Blázen). Její hůl nese symbol Slunce. Péra na její hlavě zdůrazňují schopnost rozšířeného vnímání a smysl pro spravedlnost, které překonáním strachu získala.

XIX. Slunce - Slunce září jako centrum uprostřed dvanácti hvězdných znamení a všechno proniká svým světlem. Z jeho nejhlubšího nitra rozkvétá růže poznání. Její světlo je esencí jasnosti a nejvyššího vědomí.

Devítka disků - zisk - Tři disky uprostřed symbolizují spojení lásky (růžová), mou­drosti (modrá) a tvořivosti (zelená). Základní pojivou silou je láska, jejíž barva prosvítá druhými barvami. Na tomto obraze vyjádřila Frieda Harris trojí vztah mezi Crowleym, jeho přítelem Israelem Regardiem a jí samotnou.

Tarotové karty

V průběhu posledních 15 let se tarot stal velice populárním. Býval nevšedním a poněkud ezoterickým způsobem jak předpovídat osud, pracovali s ním specialisté a používali několik balíčků s tradičními symboly, dnes se z něho stal velký byznys - prodávají se desítky nově navržených sad. Některé z nich představují práci jednoho nebo více umělců. Surrealista Salvador Dalí bohatě ilustorval symbolický balíček a jako jednu z hlavních technik použil koláž. Některé sady používají symboly z různých mytologií nebo z různých kulturních prostředí, takže existují sady z keltské a řecké mytologie, japonské sady i sady s americkými indiány. Na jiných sadách jsou obrázky z vymyšlených světů, z fantasy nebo z budoucnosti. Byly však také vydány repliky několika velmi starých sad. Mnohé z nich jsou opravdu krásné a stojí alespoň za zhlédnutí. Často jsou objektem sběratelského zájmu a k většění se vůbec nepoužívají.

Dvorní karty obecně souvisí s důležitými lidmi v našem životě. Ukazují nám, čemu se máme naučit a co chceme dovést k dokonalosti. Seznamují nás s oblastmi, ve kterých jsme obzvlᚶ talentovaní.

(Královna holí, Princ holí, Princezna holí, Rytíř disků, Královna disků, Princ disků, Princezna disků, Rytíř holí)

Malá arkána se dotýkají menších, bezprostředních životních lekcí. Jsou rozdělena na čtyři barvy po deseti kartách. 

(Disky: Eso disků, Dvojka disků - změna, Trojka disků - dílo, Čtyřka disků - moc, Pětka disků - soužení, Šestka disků - úspěch, Sedmička disků - neúspěch, Osmička disků - prozíravost, Devítka disků - zisk, Desítka disků - bohatství Hole: Eso holí, Dvojka holí - nadvláda, Trojka holí - ctnost, Čtyřka holí - uskutečnění, Pětka holí - spor, Šestka holí - vítězství, Sedmička holí - odvaha, Osmička holí - rychlost, Devítka holí - síla, Desítka holí - útlak Meče: Eso mečů, Dvojka mečů - mír, Trojka mečů - žal, Čtyřka mečů - příměří, Pětka mečů - porážka, Šestka mečů - věda, Sedmička mečů - marnost, Osmička mečů - vměšování, Devítka mečů - krutost, Desítka mečů - zkáza, Rytíř mečů, Královna mečů, Princ mečů, Princezna mečů Poháry: Dvojka pohárů - láska, Trojka pohárů - hojnost, Čtyřka pohárů - nadbytek, Pětka pohárů - zklamání, Šestka pohárů - rozkoš, Sedmička pohárů - smilství, Osmička pohárů - netečnost, Devítka pohárů - radost, Desítka pohárů - nasycenost, Rytíř pohárů, Královna pohárů, Princ pohárů, Princezna pohárů, Eso pohárů)

Velká arkána nebo také trumfové karty (Trumps) nám kromě odpovědí nebo poselství, týkajících se momentální situace tazatele, poskytují i vyšší Univerzální učení, založené na kosmických zákonitostech. Odpovídají na specifickou otázku a současně ukazují na všeobecné souvislosti významné pro život tazatele. 

(XII. Viselec, XIII. Smrt, XIV. Umění, XV. Ďábel, XVI. Věž, XVII. Hvězda, XVIII. Měsíc, XIX. Slunce, XX. Eón, XXI. Universum, Černý mág, II. Velekněžka, III. Císařovna, IV. Císař, V. Velekněz, VI. Milenci, VII. Válečný vůz, VIII. Vyrovnání, IX. Poustevník, X. Štěstí, XI. Chtíč, Mág, Bílý mág, 0. Blázen)